Yazılıma Yol Ver Projesi – #yazilimayolver

Yazılıma Yol Ver Projesi Başlıyor…

Proje ismi: Yazılıma Yol Ver – #yazilimayolver
Proje Sahibi: Mustafa Murat Coşkun ve Yazılım Bilimi Kanalı Aboneleri
Proje Kanalı:Yazılım Bilimi

Proje Hakkında:

  • Proje İngilizce bilgimizi artırmaya yönelik bir makale çeviri projesi.
  • Bu projeyle birlikte yazılım alanında özgürlük kazanacağımızı eğitmenimiz ifade etmiş İngilizce artık önemi yadsınamayan bir dil. Evrensel projelere girmek, yazılım alanında kendini geliştirmek isteyen herkes bunun farkında bizde Hayat Okulum ekibi olarak bu projenin öğrencileriyiz ve sizlerden de bu projeye katılım beklemekteyiz.
  • Bu tür projeler, kendimizi geliştirmemiz konusunda bize hayatımızın her alanında yarar sağlamaya devam ediyor. Araştırmacı ruhumuzla bu tür eğitim serilerini yapan topluluk için çalışan eğitmenlerimizin projelerinde yer alarak ve sizlere bunların tanıtımını yaparak bizlerde topluluk için vazife edindiğimiz görevi yerine getirmeyi amaçlıyoruz.
  • Eğitmenimiz sitemizin önerilen bağlantıları arasında zaten bulunmakta ve ilerleyen zamanlarda hakkında detaylı bilgi paylaşımı da yapılacaktır. Eğitmenimizin diğer eğitimlerinden de bahsedeceğiz. Şimdilik bu Proje hakkında aşağıdaki videoyu izleyip sizlerinde bu projede yerini almasını bekliyoruz.

#yazilimayolver


Sol üst köşedeki ikonu()  kullanarak Oynatma listesinde seri içerisindeki videolar arasında geçiş yapabilirsiniz. Yani bir sonraki ziyaretinizde yarım kalan videonuzdan başlayabilirsiniz.

Eğitim Serisi Mustafa Murat Coşkun tarafından hazırlanmıştır. Bu sebep ile ilgili eğitmenin kanalına abone olmanızı özellikle rica etmekteyiz.

Biz Hayat Okulum ekibi olarak sizin için doğru eğitmenleri araştırıp sizlere sunabiliriz sadece, fakat bu eğitimlerin ücretsiz ve herkesin ulaşabileceği platformlarda olmasını sağlayan eğitmenlerdir. Bu anlayıştaki eğitmenleri desteklemek zorundayız. Bu anlayıştaki insanların destekle artacağını ve birbirimizi destekleyerek çoğalacağımızı unutmayın.

Devrimmehmet

Site Sorumlusu, İnşaat Mühendisliği Lisans öğrencisi, Kütahya

YAYINLANAN YAZILARI

Sosyal Medyada Takip Et
TwitterFacebookLinkedIn

Yazar: Devrimmehmet

Site Sorumlusu, İnşaat Mühendisliği Lisans öğrencisi, Kütahya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir